Do góry

Szaliki wełniane

Miękki i ciepły wełniany szalik jest jak tarcza chroniąca przed mrozem, zatem w naszym klimacie jest to obowiązkowy element w każdej garderobie. Szalik wełniany nie tylko daje ciepło, ale również poczucie bezpieczeństwa i komfortu, jest miękki niczym chmurka, w której chciałoby się zanurzyć. Na mojej stronie znajdziesz projekty szalików wykonanych ręcznie z wełny i jedwabiu w wielu wariantach kolorystycznych. Wybierz odpowiedni dla siebie szal wełniany i spraw, że zima już nigdy nie będzie straszna.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wełniany szalik handmade od projektantki EK.elkakot

Wełniane szaliki wykonane na drutach stanowią doskonałe urozmaicenie każdej jesiennej i zimowej stylizacji. Pasują, zarówno do klasycznych płaszczy, jak i puchowych kurtek i nigdy nie przestają być modne. Stylowy wełniany szalik w odpowiednio dobranej kolorystyce może podkreślić kolor oczu, włosów i skóry.

Wszystkie szale z pracowni EK.elkakot są wykonane ręcznie w wielogodzinnym procesie twórczym. Z tego powodu czas oczekiwania na gotowy szal wełniany damski wynosi o 7 do 28 dni. Każdy z tych szali wełnianych jest wyjątkowy i tworzony dopiero na indywidualne zamówienie. Zaletą włóczki, która stanowi połączenie wełny i jedwabiu jest doskonała miękkość oraz fakt, że taki materiał się nie elektryzuje i jest bardzo przyjazny dla skóry. Nie występuje ryzyko podrażnień, alergii oraz nastroszonych włosów. Tego efektu nie uzyska się, wykorzystując poliester czy inne sztuczne domieszki, które są tak powszechne w masowej produkcji. Wełniane szaliki według mojego projektu są zakończone frędzlami różnej długości – można wybrać krótkie lub długie na kilkanaście centymetrów. Zapraszam do zapoznania się z gotowymi projektami szalów wełnianych oraz dostępnymi wariantami kolorystycznymi i składania zamówień. Gotowy welniany szalik możesz odebrać osobiście w mojej pracowni w Warszawie lub zamówić z bezpieczną dostawą pod wskazany adres.