Do góry

Osobista stylistka

Wygląd jest ważny, wpływa na nasze samopoczucie oraz postrzeganie nas przez inne osoby. Zarówno w pracy, jak i w mniej oficjalnych sytuacjach — w pociągu, bibliotece czy na plaży, nieustannie, jesteśmy poddawani ocenie. Ubiór, fryzura, postawa oraz zachowanie mogą przyciągać i wzbudzać sympatię lub przeciwnie.

O spójność wizerunku z charakterem i kompetencjami w sposób profesjonalny zadba osobista stylistka. To osoba, której zadaniem jest uwypuklenie najkorzystniejszych posiadanych cech, a nie przebranie i wykreowanie zupełnie nowego człowieka. Kreacja wizerunku doda Ci pewności siebie i pomoże na nowo spojrzeć na własny potencjał.

Zapraszam do mojej pracowni w Warszawie przy ul. Dobrej 7 do wspólnego odkrywania harmonii i budowania ładu wizerunkowego.

Różne rodzaje obuwia - spersonalizowany styl
Elka Kot - osobista stylistka
Dopasowanie ubrania - moda spersonalizowana
Osobiste dopasowanie sukienki

Osobista stylistka — czym się zajmuje?

Stylistka osobista — na podstawie analizy sylwetki i usposobienia — dobiera ubrania w taki sposób, by pasowały do naturalnej kolorystyki (włosów, oczu, skóry), temperamentu i tak, by można je było dowolnie ze sobą łączyć. Najczęściej tworzy kapsułową szafę, w której znajduje się kilka bazowych ubrań, z których można tworzyć wiele różnych stylizacji na każdą okazję. Osobista stylistka pomoże uporządkować szafę, pożegna ubrania, które zdecydowanie powinny z niej zniknąć, wesprze w zakupach, wskaże godne zaufania marki.

Korzyści ze współpracy ze stylistką są wielopłaszczyznowe. Przede wszystkim, stając przed przepełnioną szafą, nie ma się po raz kolejny myśli: „nie mam się w co ubrać”. Dzięki odpowiedniej selekcji ubrania pasują do siebie i można tworzyć z nich wiele stylizacji. Ewentualne braki w garderobie stylistka wychwyci i pomoże uzupełnić. Porada stylistki to także oszczędność pieniędzy. Choć wydaje się to w pierwszej chwili niemożliwe, bo przecież stylistka pobiera wynagrodzenie, to w ostatecznym rachunku stworzenie szafy, która będzie w pełni wykorzystana, jest opłacalne. Zakup starannie wybranych egzemplarzy jest inwestycją i oszczędnością, a nie zbędnym wydatkiem. Osoba o dużej wiedzy o produktach i markach wskazuje na rzeczy trwałe i wykonane z dobrych materiałów. Trafnie dobierze dodatki. Największą z zalet jest możliwość metamorfozy i odkrycia własnego stylu.

Jako osobista stylistka, świadoma aktualnych trenów i ich zmienności, zachęcam Moje Klientki do poszukiwania własnego, ponadczasowego stylu. Z tego powodu nie chodzę z Klientkami po sieciowych sklepach, pełnych poliestrowych ubrań, a zapraszam je do swojej pracowni, gdzie mogą przymierzyć i wybrać najlepsze dla siebie rzeczy z naturalnych surowców. Ja uszyję im je na miarę, bo wiem, że tylko rzeczy uszyte dla konkretnej osoby, będą na niej wyglądały najpiękniej. Przy budowaniu optymalnych proporcji sylwetki liczy się każdy centymetr. Bardzo ważny jest kształt dekoltu, długość rękawa, a w dodatkach kształt buta, czy wielkość i kształt torebki. Zapraszam do wspólnej wizerunkowej przygody.

Stylistka osobista cennik

Wysokość wynagrodzenia zależy od zakresu prac i ilości poświęconego czasu. Moja stawka godzinowa to 250 złotych. Dostosowuję się do potrzeb Klienta — jestem w stanie wspólnie przejrzeć zawartość szafy i doradzić, co zostawić, co wyrzucić, a co należałoby dokupić. Polecę odpowiednie rzeczy i miejsca, w których można je kupić.

Osobista stylistka Elka Kot

Jestem z wykształcenia projektantką ubioru i stylistką. Interesuje mnie całościowe podejście do człowieka — skupiam się na harmonii charakteru z wizerunkiem zewnętrznym. Moja definicja stylu zakłada, że ubiór powinien być komfortowy. Szczególną uwagę przywiązuję do ubrań, które towarzyszą nam na co dzień. To bardzo ważne, by każdego dnia czuć się dobrze i pięknie. Nawet gdy spędzamy większość czasu w domu, rzeczy, które na sobie nosimy, mają wpływ na nasze samopoczucie i nastawienie do czekających zadań. Wyrażam to w swojej autorskiej linii ubrań. Jeżeli podobają Ci się moje projekty, to dobrze nam się będzie współpracowało.

Zapewniam:

  • rzetelność — mam wykształcenie i doświadczenie, które pozwala mi widzieć właściwe dla Ciebie proporcje, kształty i kolory;
  • szczerość — powiem Ci o najkorzystniejszych aspektach urody i sylwetki; otwarcie przedstawię Ci na początku wysokość mojego wynagrodzenia;
  • elastyczne podejście — niczego nie narzucam — ja proponuję, Ty decydujesz, co Ci się podoba i w czym czujesz się najlepiej;
  • dostępność — mam nienormowane godziny pracy, pozostaję do dyspozycji moich Klientów wtedy, gdy mnie potrzebują.

Poczuj pełną harmonię swojej osobowości z wizerunkiem. PozbądŸ się nadmiaru ubrań i codziennych dylematów, co na siebie włożyć. Zaproś mnie do współpracy i zyskaj więcej niż dobry wygląd.