Do góry

Sukienki szyte na miarę

Szycie sukienek na miarę

Perfekcyjnie dopasowane i niepowtarzalne — sukienki szyte na miarę podkreślają atuty sylwetki i sprawiają, że kobieta czuje się w niej naprawdę wyjątkowo. Szycie sukienki na miarę obecnie często ogranicza się do zamówienia u krawcowej wymarzonej sukni ślubnej. Niesłusznie, bowiem tylko w ubraniach szytych na miarę można wyglądać naprawdę dobrze i czuć się swobodnie.

Marzy Ci się oryginalna sukienka, jakiej nie ma nikt inny, a może kompletna stylizacja na specjalną okazję? Zapraszam do mojego shoowroomu przy ul. Dobrej 7/26 w Warszawie, gdzie Twoja wizja może przerodzić się w rzeczywistość.

Sukienki szyte na miarę - pierwsze przymiarki
Szycie na miarę - osobista projektantka
Szycie na miarę - pomiar obwodu ręki
Szycie sukienki na miarę

Szycie na miarę – sukienki i nie tylko

Moją ulubioną częścią kobiecej garderoby są sukienki. Nic innego tak doskonale nie ubiera, nie podkreśla walorów i nie sprawia, że jesteśmy gotowe do różnorodnych wyzwań, jakie stawia nam dzień. Oprócz szycia sukienek chętnie uszyję dla Ciebie spodnie, kardigan, płaszcz lub kombinezon. Katalog moich projektów jest bogaty, z pewnością znajdziemy odpowiedni wzór dla Ciebie. Jak w praktyce wygląda współpraca ze mną? Istotne dla mnie jest osobiste spotkanie z każdą klientką i rozmowa na temat potrzeb, oczekiwań i nawyków modowych. Podczas spotkania badam Twoją kolorystykę — włosy, oczy i skórę i dobieram do nich materiały w kolorach, które według mnie, będą dla Ciebie najlepsze. U mnie znajdziesz materiały we wszystkich kolorach tęczy, a przykładanie ich do twarzy to zarazem prawdziwa koloroterapia. Tylko te barwy, w których poczujesz się rzeczywiście dobrze, staną się punktem wyjścia do realizacji projektu. Drugi etap to dobór fasonu. W mojej pracowni klientki mają możliwość przymierzenia różnych ubrań i znalezienia odpowiedniego dla siebie kroju. Zawsze szukamy tego, w którym sylwetka wygląda najkorzystniej, sprawdzamy różne długości rękawów (tu liczy się naprawdę każdy centymetr!), przymierzamy ubrania z różnymi rodzajami dekoltu. Możliwość przymierzenia ubrań i zobaczenia, jak będą one wyglądały, wyróżnia mnie spośród innych pracowni, w których często trzeba zaufać wyobraźni. Po zdjęciu miary umawiamy się na kolejne spotkanie, na którym ubranie po naniesieniu ostatnich korekt jest gotowe do odbioru. Tylko przy skomplikowanych projektach, np. sukniach na specjalne okazje, wymagane są dwie przymiarki.

Sukienki — szycie na miarę u projektantki EK.elkakot

Wierzę, że każda kobieta jest piękna i że za pomocą ubioru można zbudować właściwe proporcje sylwetki. Aby docenić ciało, które dała nam natura, zawsze otulam je w oddychające materiały najwyższej jakości pochodzące od certyfikowanych producentów — zawsze z najlepszych materiałów tworzę swoje sukienki szyte na miarę, spodnie, kardigan, płaszcz czy kombinezon. Przy współpracy ze mną, ważne jest, byśmy potrafiły nawiązać kontakt i wykazać się elastycznością. Proszę, pamiętaj, że nie jestem krawcową, a projektantką, która szyje sukienki oraz inne ubrania według własnych projektów. Znam fach krawiecki, jednocześnie nie zrealizuję każdego pomysłu, wiedząc, że ma wady konstrukcyjne lub zdecydowanie zaburza proporcje sylwetki. Zachęcam do przemyślanych zakupów. Materiały na ubrania kupuję każdorazowo na potrzeby danego zamówienia, produkty spersonalizowane nie podlegają zwrotom ani wymianom. Każda Klientka ma w mojej pracowni swoją teczkę, w której zapisane są jej wymiary, umieszczone próbki materiałów w najlepszych dla niej kolorach oraz historia zamówień. Dzięki temu kolejne zamówienia mogą być realizowane jeszcze sprawniej.

Wybierając szyte sukienki na miarę od EK.elkakot, zapewniasz sobie wyjątkowy wygląd i samopoczucie oraz zadowolenie z zakupu na długi czas. Sprawdź dostępne w mojej ofercie szyte sukienki z lnu oraz szyte sukienki z bawełny.